Termékismertető
Fossil férfi napszemüveg - FOS-3111/G/S/KJ1/M9
| Cikkszám | FOS-3111/G/S/KJ1/M9 |
| Csomagolás | Fossil díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Nemesacél |
| Keret forma | Pilóta |
| Keret színe | Ezüst |
| Lencse magasság | 46 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Fossil |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Fossil férfi napszemüveg - FOS-3111/G/S/KJ1/M9
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































