Termékismertető
Fossil férfi napszemüveg - FOS-2062/S/63M/IR
| Cikkszám | FOS-2062/S/63M/IR |
| Csomagolás | Fossil díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Szürke |
| Lencse magasság | 42 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Fossil |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Fossil férfi napszemüveg - FOS-2062/S/63M/IR
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































