Termékismertető
Fossil férfi napszemüveg - FOS-2110/G/S/0Y8/HA
| Cikkszám | FOS-2110/G/S/0Y8/HA |
| Csomagolás | Fossil díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Nemesacél |
| Keret forma | Kerek |
| Keret színe | Rózsaszín |
| Lencse magasság | 45 mm |
| Lencse színe | Rózsaszín |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Fossil |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Fossil férfi napszemüveg - FOS-2110/G/S/0Y8/HA
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































