Termékismertető
Fossil napszemüveg - FOS-3083/S/807/9K
| Cikkszám | FOS-3083/S/807/9K |
| Csomagolás | Fossil csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Macskaszem |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse színe | Zöld |
| Lencsék közötti híd | 15 mm |
| Márka | Fossil |
| Neme | Női |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Fossil napszemüveg - FOS-3083/S/807/9K
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































