Termékismertető
Fossil női napszemüveg - FOS-2107/G/S/J5G/FF
| Cikkszám | FOS-2107/G/S/J5G/FF |
| Csomagolás | Fossil díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Nemesacél |
| Keret forma | Kerek |
| Keret színe | Sárga arany |
| Lencse magasság | 50 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Fossil |
| Neme | Női |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Fossil női napszemüveg - FOS-2107/G/S/J5G/FF
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































