Termékismertető
Fossil női napszemüveg - FOS-3112/G/S/086/HA
| Cikkszám | FOS-3112/G/S/086/HA |
| Csomagolás | Fossil díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Havana |
| Lencse magasság | 43 mm |
| Lencse színe | Vörös |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Fossil |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Fossil női napszemüveg - FOS-3112/G/S/086/HA
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































