Termékismertető
| Cikkszám | 907 |
| Magasság | 540mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 100mm |
| Óratartó anyaga | Fa |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 405mm |
| Tárolható órák száma | 30db |
| Termék típus | Óratartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































