Termékismertető
| Cikkszám | 955 |
| Magasság | 85mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 210mm |
| Óratartó anyaga | Fa |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 325mm |
| Tárolható órák száma | 10db |
| Termék típus | Óratartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































