Termékismertető
| Cikkszám | 935 |
| Magasság | 90mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 295mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 480mm |
| Tárolható órák száma | 24db |
| Termék típus | Óratartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































