Termékismertető
Cipzáros óratartó doboz - fekete színű bőr - 10 db órának
| Cikkszám | 969 |
| Magasság | 80mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 20mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 280mm |
| Tárolható órák száma | 10db |
| Termék típus | Óratartó |
Leírás
Cipzáros óratartó doboz - fekete színű bőr - 10 db órának
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































