Termékismertető
| Cikkszám | 934 |
| Magasság | 180mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 200mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 320mm |
| Tárolható órák száma | 20db |
| Termék típus | Óratartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































