Termékismertető
| Cikkszám | 983 |
| Magasság | 90mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 215mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 350mm |
| Tárolható órák száma | 12db |
| Termék típus | Óratartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































