Termékismertető
| Cikkszám | 73772 |
| Magasság | 30mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 70mm |
| Óratartó anyaga | Bársony |
| Óratartó színe | Szürke |
| Szélesség | 160mm |
| Termék típus | Gyűrűtartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers fehér színű classic fedeles napszemüvegtartó doboz - 73595
Azonnal szállítható
-20%

















































