Termékismertető
| Cikkszám | 75375 |
| Magasság | 95mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 50mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Drapp |
| Szélesség | 145mm |
| Termék típus | Névjegykártyatartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers fehér színű classic fedeles napszemüvegtartó doboz - 73595
Azonnal szállítható
-20%

















































