Termékismertető
| Cikkszám | 75405 |
| Magasság | 5mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 75mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Fekete |
| Szélesség | 105mm |
| Termék típus | Névjegykártyatartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers fehér színű classic fedeles napszemüvegtartó doboz - 73595
Azonnal szállítható
-20%

















































