Termékismertető
| Cikkszám | 75385 |
| Magasság | 145mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 90mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Púder |
| Szélesség | 245mm |
| Termék típus | Kozmetikai táska |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers fehér színű classic fedeles napszemüvegtartó doboz - 73595
Azonnal szállítható
-20%

















































