Termékismertető
| Cikkszám | 73144 |
| Magasság | 18mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 25mm |
| Óratartó anyaga | Bársony |
| Óratartó színe | Pöttyös |
| Szélesség | 115mm |
| Termék típus | Charmtartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers fehér színű classic fedeles napszemüvegtartó doboz - 73595
Azonnal szállítható
-20%

















































