Termékismertető
| Cikkszám | 73595 |
| Magasság | 85mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 180mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Fehér |
| Szélesség | 250mm |
| Termék típus | Napszemüvegtartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































