Termékismertető
| Cikkszám | 74317 |
| Magasság | 150mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 60mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Drapp |
| Szélesség | 200mm |
| Termék típus | Kábeltartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers fehér színű classic fedeles napszemüvegtartó doboz - 73595
Azonnal szállítható
-20%

















































