Termékismertető
Tommy Hilfiger férfi napszemüveg - TH-1805/S/003/IR
| Cikkszám | TH-1805/S/003/IR |
| Csomagolás | Tommy Hilfiger csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencse színe | Fekete |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Tommy Hilfiger |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 135 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Tommy Hilfiger férfi napszemüveg - TH-1805/S/003/IR
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































