Termékismertető
Tommy Hilfiger férfi napszemüveg - TH-1768/S/003/IR
| Cikkszám | TH-1768/S/003/IR |
| Csomagolás | Tommy Hilfiger csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Nemesacél |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 39 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Tommy Hilfiger |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Tommy Hilfiger férfi napszemüveg - TH-1768/S/003/IR
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































