Termékismertető
Tommy Hilfiger férfi napszemüveg - TH-1788/F/S/I46/IR
| Cikkszám | TH-1788/F/S/I46/IR |
| Csomagolás | Tommy Hilfiger csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Nemesacél |
| Keret forma | Pilóta |
| Keret színe | Sárga arany |
| Lencse magasság | 51 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 16 mm |
| Márka | Tommy Hilfiger |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Tommy Hilfiger férfi napszemüveg - TH-1788/F/S/I46/IR
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































