Termékismertető
Polaroid unisex napszemüveg - PLD-7036/S/PJP/5Z
| Cikkszám | PLD-7036/S/PJP/5Z |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Carbon |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Kék |
| Lencse magasság | 38 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 14 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 130 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid unisex napszemüveg - PLD-7036/S/PJP/5Z
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































