Termékismertető
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2098/S/7ZJ/M9
| Cikkszám | PLD-2098/S/7ZJ/M9 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Carbon |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Zöld |
| Lencse magasság | 42 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2098/S/7ZJ/M9
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































