Termékismertető
Polaroid unisex napszemüveg - PLD-6175/S/086/UC
| Cikkszám | PLD-6175/S/086/UC |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Carbon |
| Keret forma | Panto |
| Keret színe | Havana |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencse színe | Zöld |
| Lencsék közötti híd | 19 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid unisex napszemüveg - PLD-6175/S/086/UC
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































