Termékismertető
Polaroid unisex napszemüveg - PLD-6171/S/J5G/UC
| Cikkszám | PLD-6171/S/J5G/UC |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Kerek |
| Keret színe | Sárga arany |
| Lencse magasság | 4 mm |
| Lencse színe | Zöld |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid unisex napszemüveg - PLD-6171/S/J5G/UC
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































