Termékismertető
Polaroid női napszemüveg - PLD-6138/CS/086/SP
| Cikkszám | PLD-6138/CS/086/SP |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Macskaszem |
| Keret színe | Havana |
| Lencse magasság | 43 mm |
| Lencse színe | Barna |
| Lencsék közötti híd | 16 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid női napszemüveg - PLD-6138/CS/086/SP
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































