Termékismertető
Polaroid női napszemüveg - PLD-4086/S/807/WJ
| Cikkszám | PLD-4086/S/807/WJ |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Carbon |
| Keret forma | Kerek |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 54 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid női napszemüveg - PLD-4086/S/807/WJ
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































