Termékismertető
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2126/S/OY4/M9
| Cikkszám | PLD-2126/S/OY4/M9 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Négyszög |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 45 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 15 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2126/S/OY4/M9
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































