Termékismertető
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2086/S/003/C3
| Cikkszám | PLD-2086/S/003/C3 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Carbon |
| Keret forma | Kerek |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 43 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 23 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2086/S/003/C3
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































