Termékismertető
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2076/S/086/UC
| Cikkszám | PLD-2076/S/086/UC |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Browline |
| Keret színe | Havana |
| Lencse magasság | 43 mm |
| Lencse színe | Zöld |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Polaroid férfi napszemüveg - PLD-2076/S/086/UC
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































