Termékismertető
| Cikkszám | 75881 |
| Magasság | 180mm |
| Márka | Stackers |
| Mélység | 56mm |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Púder rózsaszín |
| Szélesség | 250mm |
| Termék típus | Ékszertartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers tengerészkék fiókos ékszer és óratartó doboz - 75801
Azonnal szállítható
-20%

















































