Termékismertető
| Cikkszám | RB3751CH-002/K8-58 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 44 mm |
| Lencse színe | Polarizált Sötét Szürke |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 700673 - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban napszemüveg-RB2132-64503R-55 - New Wayfarer Classic
Központi készleten
-20%

















































