Termékismertető
| Cikkszám | RB3749-002/71-58 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Szabálytalan |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 41 mm |
| Lencse színe | Szürke gradiens |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Nő |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70096Q - Junior Erika
Központi készleten
-20%

















































