Termékismertető
| Cikkszám | RB3701-001/6B-59 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Acél |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Arany |
| Lencse magasság | 44 mm |
| Lencse színe | Lila |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70096Q - Junior Erika
Központi készleten
-20%

















































