Termékismertető
| Cikkszám | RB3016-W0366-55 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Acetát |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Teknőspáncél-hatású, aranyon |
| Lencse magasság | 48 mm |
| Lencse színe | G-15 Zöld |
| Lencsék közötti híd | 21 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 150 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 700673 - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban napszemüveg-RB2132-64503R-55 - New Wayfarer Classic
Központi készleten
-20%
Ray-Ban napszemüveg - RBR0502S-6677VR - Wayfarer Reverse
Azonnal szállítható
-20%
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70084V - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70096Q - Junior Erika
Központi készleten
-20%

















































