Termékismertető
| Cikkszám | RB2489-1441R5-62 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Acetát |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Havanna feketén |
| Lencse magasság | 39 mm |
| Lencse színe | Kék |
| Lencsék közötti híd | 19 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 135 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban napszemüveg - RBR0502S-6677VR - Wayfarer Reverse
Azonnal szállítható
-20%
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70084V - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70096Q - Junior Erika
Központi készleten
-20%

















































