Termékismertető
| Cikkszám | RB2489-129432-62 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Acetát |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Fekete Átlátszón |
| Lencse magasság | 39 mm |
| Lencse színe | Tiszta Színátmenet Szürke |
| Lencsék közötti híd | 19 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 135 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 700673 - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban napszemüveg-RB2132-64503R-55 - New Wayfarer Classic
Központi készleten
-20%

















































