Termékismertető
| Cikkszám | RB2299-1344BG-52 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Acetát |
| Keret forma | Macskaszem |
| Keret színe | Áttetsző rózsaszín |
| Lencse magasság | 35 mm |
| Lencse színe | Barna Vintage |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Nő |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70096Q - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 700673 - Junior Erika
Központi készleten
-20%

















































