Termékismertető
| Cikkszám | RB2242-138596-53 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Propionát |
| Keret forma | Ovális |
| Keret színe | Fotokróm, hullámok, azúr |
| Lencse magasság | 38 mm |
| Lencse színe | Kék Barna |
| Lencsék közötti híd | 22 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 150 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70084V - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 70096Q - Junior Erika
Központi készleten
-20%

















































