Termékismertető
| Cikkszám | RB2218-67278Z-55 |
| Csomagolás | Ray-Ban csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Formázott acetát |
| Keret forma | Szabálytalan |
| Keret színe | Átlátszó Világos Barna |
| Lencse magasság | 45 mm |
| Lencse színe | Barna Tükör Ezüst Színátmenet |
| Lencsék közötti híd | 22 mm |
| Márka | Ray-Ban |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Ray-Ban gyermek napszemüveg - RJ9060S 700673 - Junior Erika
Központi készleten
-20%
Ray-Ban napszemüveg-RB2132-64503R-55 - New Wayfarer Classic
Központi készleten
-20%

















































