Termékismertető
| Cikkszám | PLD-6239/S/X/MVU/C3 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Öko polikarbonát |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | azúrkék |
| Lencse magasság | 36 mm |
| Lencse színe | Kék |
| Lencsék közötti híd | 26 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































