Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2154/S/0Z3/OZ |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Gumi |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Piros |
| Lencse magasság | 39 mm |
| Lencse színe | Piros |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 130 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































