Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2150/S/OY4/5X |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Polikarbonát |
| Keret forma | Kerekített |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 45 mm |
| Lencse színe | Kék |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































