Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2139/S/5F3/MF |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Polikarbonát |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 45 mm |
| Lencse színe | Ibolya |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































