Termékismertető
| Cikkszám | P8317/KIH/IX |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Pillangó |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 15 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 135 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































