Termékismertető
| Cikkszám | PLD-8024/S/C4B/AI |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Polikarbonát |
| Keret forma | Kerekített |
| Keret színe | Kék |
| Lencse magasság | 41 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Gyerek (7-10 év) |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 130 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































