Termékismertető
| Cikkszám | P0300/T6D/Y2 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Gumi |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Kék |
| Lencse magasság | 32 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 15 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Gyerek (0-3 év) |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 120 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































