Termékismertető
| Cikkszám | PLD-7018/N/S/0VK/5X |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Polikarbonát |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 41 mm |
| Lencse színe | kék |
| Lencsék közötti híd | 9 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 130 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































