Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2162/S/900/OZ |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Öko polikarbonát |
| Keret forma | Téglalap, lapos tetejű |
| Keret színe | kristáy |
| Lencse magasság | 48 mm |
| Lencse színe | Piros |
| Lencsék közötti híd | 16 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































